Proč rozkládací postel

Kvalitní a funkční rozkládací lůžka patří k velmi poptávanému sortimentu. Rozkládací lůžka jsou určena všude tam, kde je méně prostoru. V menším bytě vyřeší problém, kdy je skloubení „sedacího“ a „spacího“ nábytku do jednoho z prostorových důvodů nutností. Rozkládací postele mohou nabídnout také spaní pro hosty nebo jsou vhodným řešením i do dětských pokojů.


Jak začít s výběrem?

Výběr rozkládací postele může být mnohdy složitý a zdlouhavý proces. Nabídka je široká a jak jistě víme, čím více možností je k dispozici, tím složitější je správný výběr. Přečtěte si, podle jakých aspektů vybírat a podle čeho se rozhodovat.

Tipy při výběru 


Postele

V naší nabídce naleznete širokou škálu rozkládacích a skládacích postelí. 

rozkládací postel Klasik
rozkládací postel Klasik
rozkládací postel Dopio
rozkládací postel Dopio
rozkládací křeslo Quattro
rozkládací křeslo Quattro
rozkládací postel Massimo
rozkládací postel Massimo
rozkládací postel Move Plus
rozkládací postel Move Plus

Přehled postelí


Matrace

Do naší nabídky postelí samozřejmě také nabízíme matrace dle Vašich potřeb. 

Matrace 1 Matrace 2 Matrace 3 Matrace 4

Přehled matrací


Katalog

Katalo RoPo

 


Proč kupovat „rozkládačku“ u nás?

Kvalitní materiály

K výrobě postelí jsou použity pouze kvalitní materiály, ať už masivní dřevo nebo lamino. Tímto je zaručen nejen přírodní vzhled, ale hlavně dlouhá životnost.

Matrace podle vašeho přání

Díky vlastní výrobě jsme schopni nabídnout matrace jak pro příležitostné, tak i pro denní užívání. Navíc si můžete vybírat z nepřeberného množství potahových látek.

Výroba na zakázku

Díky nepřebernému množství nabízených variant si můžete vybírat nejen z několika modelů postelí, ale zejména ze spousty barevných provedení potahových látek a materiálu postelí.

Možnost dovozu a montáže

Na přání zákazníka jsme schopni zprostředkovat dovoz a odbornou montáž nábytku. Cena se kalkuluje dle vzdálenosti a objemu zakázky.