Matrace Petra/Ilona, Erika/Dita, Klára/Sandra a Tina/Jitka jsou určeny do rozkládacích lůžek. Konstrukce matrací je tvořena tak, aby matrace splnily požadavky jak na příjemné sezení, tak i na pohodlné ležení. V nabídce najdete jak jednodušší matrace, určené spíše na příležitostné spaní, tak i kvalitnější matrace, které jsou určeny i na spaní trvalé.

Matrace do rozkládacích postelí š. 90 cm: Jitka*, Ilona**, Dita***, Sandra***

Matrace do rozkládacích postelí š. 80 cm a rozkládacích křesel Quattro: Tina*, Petra**, Erika***, Klára***


Matrace Jitka*

jednoduchá matrace vyrobená z kvalitní PUR pěny, určená do postelí š. 90 cm. Matrace má z jedné strany zónovou povrchovou profilaci. Matrace nabízí pevnější podpěru jak pro sezení, tak i ležení.Výška matrace Jitka: cca 16 cm (výška jádra 14 cm).

Zobrazit v e-shopu


Matrace Ilona**

je dvouvrstvá matrace vyrobená z kvalitní PUR pěny, určená do postelí š. 90 cm. Matrace má z každé strany jinou tvrdost. Tvrdší strana je určena pro sezení, středně tvrdá strana se zónovou povrchovou profilací je doporučena pro ležení. Výška matrace Ilona: cca 16 cm (výška jádra 14 cm).

Zobrazit v e-shopu


Matrace Dita***

je kvalitní zónová dvouvrstvá matrace, která kombinuje PUR pěnu Duren® a značkovou studenou pěnu Celtex®, určená do postelí š. 90 cm. Matrace je vhodná jak pro sezení, tak i pro trvalejší spaní. Elastičtější strana matrace z pěny Celtex® má zónovou profilaci povrchu a zajistí příjemný spánek i optimální odvod vlhkosti. Výška matrace Dita: cca 16 cm (výška jádra 14 cm).

Zobrazit v e-shopu


Matrace Sandra***

je kvalitní zónová třívrstvá matrace, která kombinuje PUR pěnu Duren®, značkovou studenou pěnu Celtex® a výběrovou viscoelastickou pěnu Celsio®, určená do postelí š. 90 cm. Matrace je vhodná jak pro sezení, tak i pro trvalé spaní. Elastičtější vrstva matrace z pěny Celtex® má zónovou profilaci a zajistí příjemný spánek i optimální odvod vlhkosti. Povrchová vrstva z viscoelastické – líné pěny Celsio® nabízí vyšší pohodlí a komfort celé matrace. Výška matrace Sandra: cca 16 cm (výška jádra 14 cm).

Zobrazit v e-shopu


Matrace Tina*

je jednoduchá matrace vyrobená z kvalitní PUR pěny, určená do rozkládacích postelí š. 80 cm a rozkládacích křesel Quattro. Matrace má z jedné strany zónovou povrchovou profilaci. Matrace nabízí pevnější podpěru jak pro sezení, tak i ležení.Výška matrace Tina: cca 14 cm (výška jádra 12 cm).

Zobrazit v e-shopu


Matrace Petra**

je dvouvrstvá matrace vyrobená z kvalitní PUR pěny, určená do postelí š. 80 cm a rozkládacích křesel Quattro. Matrace má z každé strany jinou tvrdost. Tvrdší strana je určena pro sezení, středně tvrdá strana se zónovou povrchovou profilací je doporučena pro ležení. Výška matrace Petra: cca 14 cm (výška jádra 12 cm).

Zobrazit v e-shopu


Matrace Erika***

je kvalitní zónová dvouvrstvá matrace, která kombinuje PUR pěnu Duren® a značkovou studenou pěnu Celtex®, určená do rozkládacích postelí š. 80 cm a rozkládacích křesel Quattro. Matrace je vhodná jak pro sezení, tak i pro trvalejší spaní. Elastičtější strana matrace z pěny Celtex® má zónovou profilaci povrchu a zajistí příjemný spánek i optimální odvod vlhkosti. Výška matrace Erika: cca 14 cm (výška jádra 12 cm).

Zobrazit v e-shopu


Matrace Klára***

je kvalitní zónová třívrstvá matrace, která kombinuje PUR pěnu Duren®, značkovou studenou pěnu Celtex® a výběrovou viscoelastickou pěnu Celsio®, určená do rozkládacích postelí š. 80 cm a rozkládacích křesel Quattro. Matrace je vhodná jak pro sezení, tak i pro trvalé spaní. Elastičtější vrstva matrace z pěny Celtex® má zónovou profilaci a zajistí příjemný spánek i optimální odvod vlhkosti. Povrchová vrstva z viscoelastické – líné pěny Celsio® nabízí vyšší pohodlí a komfort celé matrace. Výška matrace Klára: cca 14 cm (výška jádra 12 cm).

Zobrazit v e-shopu